Genel Bilgiler

Genel Bilgiler

3. Uluslararası Akdeniz Pediatri Hemşireliği Kongresi
Kongre Tarihi ve Yeri
3. Uluslararası Akdeniz Pediatri Hemşireliği Kongresi 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında JW Marriott Otel, Ankara, Türkiye’de gerçekleştirilecektir.
Kongrenin Dili
Kongre’nin resmi dili Türkçe ve İngilizce’dir.
Kayıt ve Danışma Hizmetleri
Kayıt ve danışma masaları kongre süresince saat 08.00 – 19.00 arasında hizmet verecektir.
Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımakta olup hiçbir finansal destek sağlamamaktadır.
Yaka Kartları
Tüm katılımcıların toplantı merkezine girişten itibaren, kongre otelinde bulundukları süre boyunca bilimsel oturumlar esnasında, sergi ve poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları gereklidir.
Katılım Sertifikası
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir. Kongre bitiminde katılım sertifikalarına kongre web sitesinden erişilebilecektir.
Bildiri Gönderimi
Bildiriler, Online Bildiri Gönderme Sistemi üzerinden gönderilecektir. Özetler gönderildiği şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.
Stand ve Sergi Alanları
Kongre süresince sponsor olan firmalara ait ürünler kongre merkezinde fuaye alanında sergilenecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.
İptaller
Kayıt ücretlerinde 03 Ağustos 2022 tarihine kadar yazılı olarak yapılacak iptallerde, yatırılan ücretlerin % 35’i geri ödenecektir. Geri ödemeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır